POZNEJTE SVĚT ZNAČKY LAND ROVER.
Z PERSPEKTIVY ŘIDIČE.

Zvolte lokaci a čas a zajistěte si testovací jízdu.

 

Nyní můžete vozy Land Rover dle vlastní volby zažít z jejich nejkrásnější stránky – ze sedadla řidiče: na nezapomenutelné akci na exkluzivních místech po celé České republice
v rámci poutavého denního programu.

Uzavřené testovací polygony nabízejí veškeré možnosti pro důkladné vyzkoušení našich vozů. K dispozici máte celou modelovou paletu značek Jaguar a Land Rover. Vyzkoušejte nový Range Rover Evoque plný našich technologických novinek dále umocňujících jeho schopnosti. Zažijte eleganci na nejvyšší úrovni v podobě modelů Range Rover a Range Rover Sport. Chybět samozřejmě nebude ani avantgardní Range Rover Velar. Vyzkoušíte také model Discovery, nejuniverzálnější Land Rover všech dob, následovaný́ modelem Discovery Sport, naším kompaktním rodinným SUV. Na stejném místě a ve stejnou dobu budete mít rovněž možnost nahlédnout do světa značky Jaguar.

Podmínky účasti na jízdních akcích Land Rover „Above & Beyond Tour” a často kladené dotazy


KROK 1 - VYBERTE TERMÍN*

* = Povinné položky


Je Vámi požadovaný termín již zaplněn? Vozy Land Rover si můžete samozřejmě kdykoli vyzkoušet v rámci testovací jízdy u našich autorizovaných prodejců.

13.4. 27.4. 30.4.
Most Kopřivnice Brno
09:00-11:00
12:00-14:00
14:00-16:00
= již obsazeno


 

KROK 2 - VAŠE ÚDAJE

* = Povinné položky

Osobní využití
Firemní využití

KROK 3 - DOPROVOD


Přijedete s doprovodem?
Mějte prosím na vědomí, že se všichni účastníci, kteří budou chtít řídit musí, registrovat prostřednictvím tohoto formuláře.

PŘIDAT
Souhlasím, aby společnost Jaguar Land Rover Austria GmbH, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg a jí pověření poskytovatelé zpracovávali a využívali moje výše uvedené osobní údaje za účelem zasílání nabídek k produktům a službám a realizace marketingových akcí týkajících se značky Jaguar.

Souhlas:
Ano

Jaguar Land Rover nakládá s údaji svých zákazníků velmi citlivě. Chcete-li si přečíst naše prohlášení o ochraně osobních údajů, klikněte na tento odkaz.

Tento souhlas můžete kdykoli bez udání důvodů odvolat, a to buď dopisem na adresu Land Rover Kundenzentrum, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg, nebo e-mailem na adresu info3@jaguarlandrover.com.